2020

Preekrooster

Versie 14-03-2020

Datum

Voorganger

Ouderling

1e Collecte

Kerk

Organist

Bijzonderheden

1 jan.

Ds. H.Z. Klink

--

Diaconie

PK

Dirk

10.30 uur / Ochtendgebed
Koffie: Kerkenraad

5 jan.

Dhr. T.C. Kraan, Utrecht

Agnes

Diaconie

PK

Dirk

 

12 jan.

Ds. G. van Reeuwijk, Alkmaar

Jannetje

Nederlandse Bijbel Vereniging
(voorheen Gideon)

GK

Hans

 

19 jan.

Ds. H.Z. Klink

Walter

Diaconie (tafelcollecte)

PK

Dirk

Viering H.A.
Koffie: Diakenen

26 jan.

Ds. H.Z. Klink

Anneke

Project Pakistan

GK

Dirk

Bevestiging ambtsdragers

2 febr.

Dr. H.A. Post, Veenendaal

Klaas

Project Waterlandse Gemeenten

PK

Dirk

 

9 febr.

Ds. H.Z. Klink

Gerdien

Diaconie

PK

Hans

Jeugddienst
Koffie: Jeugdwerk / Geen KND

16 febr.

Ds. H.Z. Klink

Neeltje

KIA Werelddiaconaat

GK

Dirk

 

23 febr.

Ds. G. van 't Slot, Zeist

Marie

ASKV Steunpunt Vluchtelingen

GK

Dirk

Koffie: Kerkrentmeesters

1 mrt.

Ds. P. Boomsma, Amsterdam

Jannie

Onderhoudsfonds PGM

PK

Dirk

1e zondag van de 40-dagentijd

8 mrt.

Ds. H.Z. Klink

Agnes

Leger des Heils

GK

Hans

2e zondag van de 40-dagentijd

11 mrt.

Ds. H.Z. Klink

Walter

Diaconie

GK

Sebastiaan

Bidstond/20.00 uur/woensdag!
Eén collecte! / Geen KND

N.a.v. de regelgeving i.v.m. het Coronavirus zijn er op 15/3, 22/3 en 29/3 geen "gewone" diensten, maar "Livestream" diensten. Op deze zondagen geen mededelingen, geen collectes, geen bloemen en geen koffiedrinken na de dienst. Wel een dominee, een ouderling van dienst en een organist. Op 29/3 dus ook geen schooldienst. De "Livestream" diensten vinden plaats / worden opgenomen in de Grote Kerk.
Inmiddels heeft de overheid de periode van maatregelen verlengd, waardoor ook de dienst van 5 april (Palmzondag) en de vespers in de week daarna via Livestream plaats zullen vinden.

15 mrt.

Ds. H.Z. Klink

Anneke

Diaconie - vervalt

GK

Pieter

3e zondag van de 40-dagentijd
Koffie: Ouderlingen

22 mrt.

Drs. P.M. van Dam, Houten

Klaas

Ronoylion - vervalt

GK

Dirk

4e zondag van de 40-dagentijd

29 mrt.

Ds. H.Z. Klink

Gerdien

KIA 40 dagentijdcollecte - vervalt

GK

Hans

5e zondag van de 40-dagentijd
Schooldienst / Geen KND
Koffie: Zending

5 april

Ds. H.Z. Klink

Jannetje

Diaconie - vervalt

GK

Dirk

Palmzondag - ONLINE

6 april

Vesper

--

 

GK

Hans

20.00 uur - ONLINE

7 april

Vesper

--

 

GK

Dirk

20.00 uur - ONLINE

8 april

Vesper

--

 

GK

Dirk

20.00 uur - ONLINE

9 april

Vesper

Ds. H.Z. Klink

Neeltje

 

GK

Dirk

20.00 uur - ONLINE
Witte donderdag
Lopend H.A.

10 april

Ds. H.Z. Klink

Jannie

Diaconie

GK

Dirk

20.00 uur Goede vrijdag
ONLINE

11 april

Vesper

--

 

GK

Hans

20.00 uur Stille zaterdag
ONLINE

12 april

Ds. H.Z. Klink

Marie

Diaconie

PK

Dirk

1e Paasdag
Koffie: Diakenen

13 april

Dr. H.A. Post, Veenendaal

Agnes

Diaconie

GK

Hans

2e Paasdag / Geen KND
Koffie: Kerkrentmeesters

19 april

Ds. H.Z. Klink

Gerdien

Project Waterlandse Gemeenten

GK

Pieter

Sluiting Jeugdwerk / Geen KND
Koffie: Jeugdwerk

26 april

Ds. H.Z. Klink

Jannetje

Marken helpt Roemenië

PK

Dirk

 

3 mei

Ds. G. van Reeuwijk, Alkmaar

Walter

KIA collecte noodhulp

GK

Dirk

 

10 mei

Ds. H.Z. Klink

Anneke

Project Pakistan

PK

Hans

Koffie: Ouderlingen

17 mei

Ds. H.Z. Klink

Klaas

Diaconie (tafelcollecte)

PK

Dirk

Viering H.A.

21 mei

Ds. H.Z. Klink

Gerdien

Diaconie

GK

Dirk

Hemelvaartsdag / Geen KND

24 mei

Prop. H. Kramer, Urk

Neeltje

Nederlands Bijbel Genootschap

PK

Dirk

 

31 mei

Ds. H.Z. Klink

Marie

Zending

PK

Dirk

1e Pinksterdag

Koffie: Zending

1 juni

Ds. J. de Goei, Amersfoort

Jannie

Diaconie

GK

Hans

2e Pinksterdag / Geen KND
Koffie: Diakenen

7 juni

Ds. H.Z. Klink

Agnes

Onderhoudsfonds PGM

PK

Dirk

 

14 juni

Ds. H.Z. Klink

Jannetje

Project Waterlandse Gemeenten

GK

Hans

 

21 juni

Ds. H.Z. Klink

Walter

Thema havenfeesten

Tent

Geen

Tentdienst / Geen KND

28 juni

Ds. S. Hovestad-de Jong, Baard

Anneke

Steun aan de afbouw van het
dak middelbare school in Nigeria

PK

Dirk

Koffie: Kerkrentmeesters

5 juli

Ds. H.Z. Klink

Klaas

Diaconie (tafelcollecte)

GK

Dirk

Viering H.A.

12 juli

Ds. C. van de Scheur, Eemnes

Neeltje

Diaconie

PK

Hans

 

19 juli

Dhr. S. Both, Lopik

Agnes

KIA Wereldvoedseldag

GK

Dirk

Koffie: Ouderlingen

26 juli

Ds. H. Dekker, Klazinaveen Noord

Jannie

Rode Kruis voor Israël

PK

Pieter

 

2 aug.

Ds. S. Hovestad-de Jong, Baard

Marie

Diaconie

GK

Dirk

 

9 aug.

Ds. H.Z. Klink

Gerdien

Ronoylion

PK

Hans

Startdienst VBW

16 aug.

Ds. H.Z. Klink

Jannetje

Diaconie

GK

Dirk

Koffie: Diakenen

23 aug.

Ds. P. Boomsma, Amsterdam

Walter

Project Waterlandse Gemeenten

PK

Dirk

 

30 aug.

Ds. H. Dekker, Klazinaveen Noord

Anneke

Diaconie

GK

Hans

 

6 sept.

Ds. G.H. Fredrikze, Harderwijk

Klaas

KIA Werelddiaconaat

PK

Dirk

Koffie: Zending

13 sept.

Ds. H.Z. Klink

Neeltje

Leeg

GK

Hans

 

20 sept.

Ds. H.Z. Klink

Gerdien

Diaconie

PK

Dirk

Start jeugdwerk
Koffie: Jeugdwerk

27 sept.

Prop. mw. M. Eikelenboom-Den Uijl, Lopikerkapel

Marie

Onderhoudsfonds PGM

GK

Dirk

Koffie: Kerkrentmeesters

4 okt.

Ds. H.Z. Klink

Jannie

Diaconie (tafelcollecte)

PK

Dirk

Viering H.A.

11 okt.

Ds. H.Z. Klink

Agnes

KIA Kerk en Israël

GK

Hans

 

18 okt.

Ds. P. van Veen, Harderwijk

Jannetje

Project Waterlandse Gemeenten

PK

Dirk

Koffie: Ouderlingen

25 okt.

Ds. H.Z. Klink

Walter

Ronoylion

GK

Dirk

 

1 nov.

Ds. N. van Tellingen, Rhenen

Anneke

Diaconie

PK

Dirk

 

4 nov.

Ds. H.Z. Klink

Klaas

Diaconie

GK

Dirk

Dankstond/20.00 uur/woensdag!
Eén collecte! / Geen KND

8 nov.

Ds. H.Z. Klink

Neeltje

Evangelische Zending Brazilië

GK

Hans

Koffie: Diakenen

15 nov.

Ds. J. de Goei, Amersfoort

Jannie

Project Waterlandse Gemeenten

PK

Dirk

 

22 nov.

Ds. H.Z. Klink

Gerdien

Jeugdwerk

PK

Pieter

Jeugddienst
Koffie: Jeugdwerk

29 nov.

Ds. H.Z. Klink

Marie

St. Huis aan het water

GK

Hans

1e Advent
Koffie: Kerkrentmeesters

29 nov.

Vesper

--

 

GK

Hans

17.00 uur

6 dec.

Ds. H.Z. Klink

Agnes

Diaconie (tafelcollecte)

GK

Dirk

2e Advent / Viering H.A.

6 dec.

Vesper

--

 

GK

Hans

17.00 uur

13 dec.

Ds. T.C. Wielsma, Uithoorn

Jannetje

Leeg

PK

Hans

3e Advent
Koffie: Zending

13 dec.

Vesper

--

 

GK

Dirk

17.00 uur

20 dec.

Ds. H.Z. Klink

Walter

Diaconie

GK

Dirk

4e Advent

20 dec.

Vesper

--

 

GK

Dirk

17.00 uur

24 dec.

??

Gerdien

Jeugdwerk

GK

Dirk

22.00 uur
Kerstnachtdienst

25 dec.

Ds. H.Z. Klink

Anneke

KIA Kinderen in de knel

PK

Dirk

1e Kerstdag

27 dec.

Ds. O.S. van Dongen, Amsterdam

Klaas

Onderhoudsfonds PGM

PK

Dirk

Koffie: Ouderlingen

31 dec.

Ds. H.Z. Klink

Neeltje

Voedselbank

GK

Dirk

19.00 uur
Herdenking overledenen