2021

Preekrooster

Versie 14-01-2021

Datum

Voorganger

Ouderling

1e Collecte

Kerk

Organist

Bijzonderheden

De kerkdiensten van 1 januari t/m 7 februari vinden plaats zonder gemeenteleden en zijn uitsluitend te volgen via KerkTV

1 jan.

Ds. H.Z. Klink

--

Diaconie

GK

Dirk

10.30 uur/Ochtendgebed

Eén collecte

3 jan.

Ds. W.P. van der Hoeven, Amersfoort

Marie

Nederlandse Bijbelvereniging (voormalig Gideon)

PK

Dirk

Epifanie

10 jan.

Ds. H.Z. Klink

Jannie

Diaconie

GK

Hans

1e na Epifanie / Viering H.A.

17 jan.

Ds. H.Z. Klink

Jannetje

Project Pakistan

PK

Dirk

2e na Epifanie / doopdienst

24 jan.

Ds. H.Z. Klink

Walter

Diaconie

PK

Sebastian

3e na Epifanie /

Bevestiging ambtsdragers

31 jan.

Ds. E. Gruteke-Vissia, Hilversum

Agnes

ASKV Steunpunt vluchtelingen

PK

Hans

4e na Epifanie

7 febr.

Ds. H.Z. Klink

Anneke

Diaconie

GK

Dirk

5e na Epifanie

14 febr.

Ds. G. van Reeuwijk, Alkmaar

Klaas

KIA Werelddiaconaat

PK

Hans

6e na Epifanie

21 febr.

Ds. H.Z. Klink

Gerdien

Project Waterlandse Gemeenten

GK

Dirk

1e zondag van de 40-dagentijd

28 febr.

Ds. P. Pronk, Amsterdam

Neeltje

Onderhoudsfonds PGM

PK

Sebastian

2e zondag van de 40-dagentijd

7 mrt.

Dr. H. Klink, Hoornaar

Marie

Leger des Heils

GK

Dirk

3e zondag van de 40-dagentijd

10 mrt.

Ds. H.Z. Klink

Jannie

Diaconie

GK

Sebastian

Biddag Gewas en Arbeid

20.00 uur/woensdag!

Eén collecte

14 mrt.

Ds. H.Z. Klink

Gerdien

Diaconie

PK

Hans

4e zondag van de 40-dagentijd

Schooldienst??

21 mrt.

Dr. G. Bos, Urk

Jannetje

Ronoylion

GK

Dirk

5e zondag van de 40-dagentijd

28 mrt.

Ds. H.Z. Klink

Walter

KIA 40- dagentijd collecte

PK

Sebastian

Palmzondag

29 mrt.

Vesper

--

 

GK

Hans

20.00 uur / Geen KND

30 mrt.

Vesper

--

 

GK

Dirk

20.00 uur / Geen KND

31 mrt.

Vesper

--

 

GK

Hans

20.00 uur / Geen KND

1 april

Ds. H.Z. Klink

Vesper

Anneke

Diaconie (tafelcollecte)

GK

Sebastian

20.00 uur / Geen KND

Witte donderdag

Lopend avondmaal

2 april

Ds. H.Z. Klink

Agnes

Diaconie

GK

Dirk

20.00 uur / Geen KND

Goede Vrijdag

3 april

Vesper

--

 

GK

Sebastian

20.00 uur / Geen KND

Stille zaterdag

4 april

Ds. H.Z. Klink

Klaas

Diaconie

PK

Dirk

1e Paasdag

5 april

Ds. A. Christ, Katwijk aan Zee

Neeltje

Diaconie

GK

Hans

2e Paasdag / Geen KND

11 april

Ds. H.Z. Klink

Marie

Diaconie

PK

Hans

 

18 april

Ds. H.Z. Klink

Jannie

Project Waterlandse Gemeenten

GK

Dirk

 

25 april

Ds. H.Z. Klink

Gerdien

Collecte project Oost-Europa (?)

PK

Sebastian

Sluiting Jeugdwerk

2 mei

Ds. P. van Veen, Harderwijk

Jannetje

KIA collecte noodhulp

GK

Dirk

 

9 mei

Ds. H.Z. Klink

Walter

Diaconie (tafelcollecte)

PK

Hans

Viering H.A.

13 mei

Ds. H.Z. Klink

Agnes

Leger des Heils

GK

Sebastian

Hemelvaartdag

16 mei

Dhr. T.C. Kraan, Utrecht

Anneke

Project Pakistan

GK

Pieter

 

23 mei

Ds. H.Z. Klink

Klaas

Diaconie

PK

Dirk

1e Pinksterdag / belijdenisdienst?

24 mei

Ds. G. Oberink, Urk

Gerdien

Ned. Bijbel Genootschap

GK

Hans

2e Pinksterdag

30 mei

Ds. H.Z. Klink

Neeltje

Zending

PK

Dirk

 

6 juni

Ds. H.Z. Klink

Jannetje

Onderhoudsfonds PGM

GK

Dirk

 

13 juni

Ds. H.Z. Klink

Marie

Project Waterlandse Gemeenten

PK

Hans

 

20 juni

Ds. H. Dekker, Klazienaveen-Noord

Jannie

Diaconie

GK

Sebastian

 

27 juni

Ds. H.Z. Klink

Agnes

Doel Havenfeesten

Tent

Pieter??

Tentdienst??

4 juli

Ds. H.Z. Klink

Jannetje

Diaconie (tafelcollecte)

PK

Dirk

Viering H.A.

11 juli

Ds. G.H. Frederikze, Harderwijk

Walter

Diaconie

GK

Hans

 

18 juli

Ds. S. Both, Lopik

Anneke

KIA Wereldvoedseldag

PK

Sebastian

 

25 juli

Ds. S. Hovestad-De Jong, Baard

Klaas

Rode Kruis voor Israël

GK

Dirk

 

1 aug.

Ds. S. Hovestad-De Jong, Baard

Neeltje

Diaconie

PK

Dirk

 

8 aug.

Ds. H.Z. Klink

Marie

Ronoylion

GK

Hans

 

15 aug.

Ds. H.Z. Klink

Gerdien

Diaconie

PK

Sebastian

Startdienst VBW

22 aug.

Ds. H.Z. Klink

Jannie

Project Waterlandse Gemeenten

GK

Pieter

 

29 aug.

Ds. H.Z. Klink

Jannetje

Diaconie

PK

Dirk

 

5 sept.

Dr. G. Bos, Urk

Agnes

KIA Werelddiaconaat

GK

Dirk

 

12 sept.

Ds. H.Z. Klink

Walter

Jong Protestant Protestantse Kerk

PK

Hans

 

19 sept.

Ds. H.Z. Klink

Gerdien

Diaconie

PK

Dirk

Start Jeugdwerk

26 sept.

Ds. S. ten Heuw, Leiden

Anneke

Onderhoudsfonds PGM

GK

Dirk

 

3 okt.

Dr. H. Klink, Hoornaar

Klaas

KIA Kerk en Israël

PK

Dirk

 

10 okt.

Ds. H.Z. Klink

Neeltje

Diaconie (tafelcollecte)

GK

Hans

Viering H.A.

17 okt.

Ds. H.Z. Klink

Marie

Project Waterlandse Gemeenten

PK

Sebastian

 

24 okt.

Ds. H.Z. Klink

Jannie

Ronoylion

GK

Dirk

 

31 okt.

Ds. P.A. Verbaan, Ermelo

Jannetje

Diaconie

PK

Hans

 

3 nov.

Ds. H.Z. Klink

Walter

Diaconie

GK

Sebastian

Dankdag Gewas en Arbeid

20.00 uur/woensdag!

Eén collecte! / Geen KND

7 nov.

Ds. P. Pronk, Amsterdam

Agnes

Evangelische Zending Brazilië

GK

Dirk

 

14 nov.

Ds. H.Z. Klink

Gerdien

Jeugdwerk

PK

Hans

Jeugddienst

21 nov.

Ds. H.Z. Klink

Anneke

Project Waterlandse Gemeenten

GK

Dirk

 

28 nov.

Ds. H.Z. Klink

Klaas

St. Huis aan het Water

PK

Dirk

1e Advent

28 nov.

Vesper

--

 

GK

Hans

17.00 uur

5 dec.

Ds. H.Z. Klink

Neeltje

Diaconie (tafelcollecte)

GK

Dirk

2e Advent / Viering H.A.

5 dec.

Vesper

--

 

GK

Sebastian

17.00 uur

12 dec.

Ds. J. de Goei, Amersfoort

Marie

Christenen voor Israël

PK

Hans

3e Advent

12 dec.

Vesper

--

 

GK

Hans

17.00 uur

19 dec.

Ds. H.Z. Klink

Jannie

Diaconie

GK

Dirk

4e Advent

19 dec.

Vesper

--

 

GK

Hans

17.00 uur

24 dec.

Ds. H.Z. Klink

Gerdien

Jeugdwerk

GK

Sebastian

22.00 uur

Kerstnachtdienst

25 dec.

Ds. H.Z. Klink

Jannetje

KIA Kinderen in de knel

PK

Dirk

1e Kerstdag

26 dec.

Ds. E.H. Egberts, Nijkerk

Agnes

Onderhoudsfonds PGM

GK

Hans

2e Kerstdag

31 dec.

Ds. H.Z. Klink

Walter

Voedselbank

GK

Dirk

19.00 uur

Herdenking overledenen